Декілька днів тому на сайті “Трускавецький вісник” було опубліковане інтерв’ю з моїм помічником Ярославом Карнадзом-Мартинівим, в якому він заявив про свою підтримку партії “Самопоміч” та Андрія Кульчинського.

Не хочу, щоби хтось трактував слова пана Карнадза неправильно. Тому вирішив висловитись з цього приводу особисто. Я, як депутат Верховної ради України, за останні декілька років мав зустрічі з людьми, які зараз кандидують на посаду міського голови Трускавця. Звичайно я повинен був визначитись з тим, кого підтримуватиму на виборах. В час, коли команда “Народного контролю” в місті ще не сформувалась, після ряду зустрічей з кандидатами я схилявся до того, щоб підтримати Андрія Кульчинського.

Однак, всі наступні мої візити до Трускавця, спілкування з людьми, зустрічі з молодими та перспективними людьми, які долучились до громадського руху “Народний контроль” розставили все на свої місця. Я побачив, наскільки сильною та професійною є команда. Всі ці люди щоденно роблять великий внесок у боротьбу з корупцією, у розвиток рідного міста. Я бачив їхню самовіддачу, їхній запал, їхнє завзяття, яке не може нікого залишати байдужим.

В результаті спільної роботи, спільних неодноразових обговорень, ми прийняли рішення висунути свого кандидата на посаду міського голови міста Трускавця. Ним став Святослав Грабовський. Це людина, яка роками проявляє громадську активність і яку добре знають в місті. Тому наша партія та я, як депутат від округу, віддаю свою підтримку саме йому.

Однак ми живемо в демократичній країні, де кожен має право на особисту думку та переконання. Ярослав Карнадз-Мартинів – не лише мій помічник, але й безпосередній виборець-трускавчанин. Він відверто заявив про свою позицію і я з повагою ставлюсь до його вибору. Адже як би не пройшли ці вибори та кого би не обрали люди, нам прийдеться шукати компроміс з майбутньою владою задля конструктивної роботи в місті та регіоні.

Я ще раз звертаюсь до всіх виборців з проханням не ігнорувати виборчий процес. Від вашого вибору залежить дуже багато. Кожен із нас, в цей нелегкий для країни час, повинен долучатись до спільної роботи та проявляти активність та свідомість. Яким би не був ваш вибір, намагайтесь робити його впевнено та свідомо.

Щиро ваш, Богдан Матківський

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina