Відзнаки знайшли адвокатів у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Там відбувся захід, під час якого адвокати та працівники місцевого центру мали можливість поспілкуватися про нововведення у законодавстві, обмінятися досвідом та обговорити деякі актуальні питання.

На завершення Марія Николаїшин – директор центру – подякувала усім за роботу, за справи, які успішно вирішені на користь клієнтів, за внесок кожного з адвокатів у розвиток системи безоплатної правової допомоги. Вона також вручила нагороди.  Так, подяку від Львівської обласної державної адміністрації отримала Віра Карпінець, грамоти: від Трускавецької міської ради – Володимир Стець, від Бориславської міської ради – Ольга Пилипів, від Сколівської районної державної адміністрації – Уляна Крушельницька та подяки від місцевого центру: Іван Волчанський і Андрій Кравець.

А на завершення нагадуємо, що на Дрогобичині  з першого вересня 2016 року працюють три  відділи – бюро правової допомоги, спеціалісти яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та вторинну (забезпечують доступ до адвоката) визначеним категоріям осіб. Окрім того у бюро відвідувачі зможуть скористатися такою послугою, як доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Фахівці бюро працюють за адресою:

м. Борислав, вул. Міцкевича, 64;

м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70;

м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Прийом громадян із 8.00 до 17.00

А Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О.Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8. 00 до 17.00.

Марічка Смеричинська

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina