Виконавчий комітет ТМР затвердив новий тариф на житлово-комунальні послуги. Середня вартість обслуговування багатоповерхівок та прибудинкових територій становитиме 2, 49 грн, що на 70% вище попереднього тарифу.

Компанія “Комфорт сервіс”, яка станом на сьогоднішній день обслуговує 71 багатоквартирний будинок в місті, подала розрахунки нового тарифу. Старий, за їхнім твердженням, вже давно економічно невигідний. Відповідно до затверджених розрахунків, найвищий тариф по місту становитиме 3, 73 грн.

“В штаті нашого підприємства числиться 66 чоловік, 16 із них – двірники, які через день прибирають прибудинкові території. Багато ОСББ сьогодні мають вищі тарифи, це при тому, що вони є неприбутковими організаціями, не сплачують податків і не мають ряду працівників в штаті, яких маємо ми. До того ж, на сьогоднішній день, є чимала заборгованість мешканців перед компанією, понад мільйон гривень по квартплатах, які повернути не так легко” – зазначив директор ТКО “Комфорт сервіс” Олег Кабальний – повідомляє ТІС.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina