Волонтери потребують підтримки та фінансової допомоги у роботі над збором коштів для військовослужбовців, – з відповідним зверненням виступив на засіданні виконавчого комітету ТМР знаний волонтер, директор Клініки стоматології Тарас Лужецький.

За словами Тараса Лужецького, наші бійці на фронті потребували далекомір. Його було відправлено на схід, але кошти за цей далекомір зібрати не можуть ще й досі. Тому волонтер звернувся з проханням до влади, – посприяти збору грошей.

“Щораз менше людей сьогодні займаються волонтерством. Йде вже четвертий рік війни і нас стає все менше і менше. Не можу сказати, що хлопці там на сході не мають, що їсти, чи в що одягнутись. Найнеобхіднішим сьогодні вони забезпечені, але все ж є речі, яких вони потребують. Хлопці дуже тішаться, коли ми привозимо їм домашніх вареників, чи ковбасу. І хочеться, щоб вони також мали можливість покуштувати продуктів з Великоднього кошика на свята” – зазначив Тарас Лужецький.

Гроші, продукти чи іншу допомогу для українських воїнів можна передавати в Клініку стоматології докторів Гуняка та Лужецького (м. Трускавець, вул. Стуса, 18).

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina