3 лютого у Дрогобичі відбулось відкриття нового сучасного кінотеатру “Злата PLUS”. Знана та улюблена трускавецька “Злата” офіційно переросла у мережу кінотеатрів, де кіномани можуть насолоджуватись переглядом найкращих кінопрем’єр.

Про відкриття нового кінотеатру в Дрогобичі говорили тривалий час. Однак, за словами керівника мережі “Злата” Володимира Ільчука, день відкриття свідомо відкладали, задля того, щоб якомога якісніше втілити все заплановане. А тепер, коли “Злату PLUS” офіційно відкрили, – дрогобичани та гості міста матимуть можливість насолоджуватись переглядом найпопулярнішої кінопродукції в комфортних і стильних залах, обладнаних сучасним звуковим та візуальним обладнанням.

Відкриття кінотеатру “Злата PLUS” зібрало навколо себе дуже багато кіноманів. Повні зали глядачів, задоволені дітлахи, цікаві розіграші, яскрава фотозона та неповторна атмосфера свята, підсилена звуками живого саксофону у виконанні Ярослава Проціва, – саме таким запам’ятається для гостей заходу цей день.

 

Організувала свято агенція заходів “Олів’є”, а розважали гостей дует ведучих “Забава”.

“Дякуємо нашим глядачам за  те, що прийшли розділити радість відкриття разом з нами. Найбільша насолода в нашій роботі – бачити задоволені обличчя людей, які виходять із залу після перегляду того чи іншого фільму. Ці емоції не передати словами, але саме для цього хочеться працювати і рухатись далі. Кіно – це мистецтво і хочеться, щоб люди мали змогу якісно насолоджуватися ним. “Злата PLUS” готує багато цікавих прем’єр для всіх кінолюбителів, тож ми з радістю чекаємо вас щоденно, з 10.00 до 23.00″ – зазначив Володимир Ільчук.

 

Опісля урочистого перерізання стрічки та офіційного відкриття кінотеатру, гості мали змогу насолодитись безкоштовним переглядом двох кінострічок – в одному залі глядачам презентували “Гру Моллі”, в іншому – “Пригоди Паддінгтона”.

Кінотеатр “”Злата PLUS” працює щоденно з 10.00 до 23.00. До послуг глядачів – два комфортні зали (на 65 та 43 місць) з надсучасним обладнанням, яскрава фотозона, смачний попкорн та багато цікавих прем’єр. Щоденно в кожному з залів відбувається від 5 до 7 сеансів. А для тих, хто не любить стояти в черзі за квитками – в “Златі PLUS” зробили доступною послугу придбання квитків в онлайн режимі, – через сторінки кінотеатру в соцмережах, а зовсім скоро, і на офіційному сайті мережі “Злата”.

Адреса кінотеатру: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки 8/1 (ТЦ, навпроти “Рукавички”, 3 поверх)

Ніна ФЕДЬКО, фото – Вадим Малишев

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina