03 лютого 2018 р. у м. Трускавці в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» відбулись обласні змагання з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини (юн. 2006 р.н. дів. 2007 р.н.).

Загальне керівництво змаганнями здійснювало Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України ( начальник відділення Анатолій Ігнатович) та відділ освіти Трускавецької міської ради ( завідувач Орест Лобик). Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Змагання носили особисто-командний характер і проводились з метою пропаганди та популяризація спортивного плавання, підвищення рівня спортивної майстерності юних плавців, підведення підсумків роботи серед спортивних шкіл Львівщини.

У командному заліку, який визначався за сумою очок, набраних спортсменами в особистій першості та естафетному плаванні, перемогу вибороли юні Трускавчани:

1 ДЮСК”СПОРТОВЕЦЬ»( м. Трускавець) – 349
2 Аквапарк “Пляж” ( м. Львів ) – 294
3 ДЮСШ 9 (м. Львів) – 243
4 ДЮСШ «Соколяни» ( м. Сокаль) – 164
5 Миколаївська РДЮСШ ( м. Миколаїв) – 109
6 СК “Водан” ( м. Львів) – 104
7 ДЮСШ ім. І Боберського ( м. Дрогобич) – 95

В особистому заліку призерами обласних змагання з плавання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини стали вихованці відділення плавання Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»:

  • 50 м – Батерфляй – дівчата: 1- Лялюк Ліля, 2- Білан Божена, 3- Олексин Катерина
  • 50 м – Батерфляй – юнаки: 1- Фендик Володимир, 3- Вітєбський Артур
  • 100 м – Брас – юнаки: 3- Ліхтаревський Владислав
  • 50 м – Вільний стиль – юнаки: 1- Вітєбський Артур
  • 4х50 м естафета– в/с – дівчата: 1- ДЮСК “Спортовець”
  • 4х50 м естафета – в/с – юнаки: 3- ДЮСК “Спортовець”
  • 100 м – Батерфляй – дівчата: 1- Лялюк Ліля, 2- Білан Божена, 3- Олексин Катерина
  • 100 м – Батерфляй – юнаки: 2- Фендик Володимир
  • 50 м – Брас – дівчата: 2- Коблик Вероніка, 3- Жгута Олександра
  • 50 м – Брас – юнаки: 2- Гладкий Олег, 3- Ліхтаревський Владислав
  • 100 м – Вільний стиль – дівчата: 3- Коблик Вероніка
  • 4х50 м – комбінована естафета – дівчата:1- ДЮСК “Спортовець”
  • 4х50 м – комбінована естафета – юнаки: 2- ДЮСК “Спортовець

Підготували призерів обласних змагань тренери відділення плавання Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Андрій Жгута, Кірчей Олег та Богдан Смеречинський.

Директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Л.Є.Мацькович

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina