Наприкінці березня курортний Трускавець вдруге прийматиме видовищний Чемпіонат України з автоперегонів “Grand Prix Truskavets”. Кращі гонщики країни відкриють сезон гірського авторалі, а трускавчани і гості міста зможуть насолодитись яскравим видовищем та отримати неповторний заряд адреналіну.

Сьогодні ведеться активна підготовка до змагань. Організаційний комітет детально обговорює всі нюанси, задля того, щоб провести перегони якісно і головне безпечно.

“Зараз ми обговорюємо найважливіші організаційні моменти. Маршрут змагань можливо доведеться частково змінити, щоб обійти найбільш небезпечні ділянки шляху. Запасаємось всім необхідним: турнікетами, сигнальними стрічками, “бочками”, задля того, щоб огородити трасу змагань, щоб все було безпечно. По всьому периметру буде розставлено групи осіб, з числа правоохоронних органів, військовослужбовців та волонтерів, які відповідатимуть за безпеку глядачів” – розповідає начальник відділу спорту ТМР Роман Коваль.

У 2017 році Трускавець вперше приймав на своїй території чемпіонат з авторалі. Сьогодні посадовці згадують, – були свої недоліки та недопрацювання, саме тоді проявились найпроблемніші ділянки траси, місця, де найважче було впильнувати за дотриманням правил безпеки зі сторони глядачів. Однак все пройшло успішно. Місто довело, що може бути не лише місцем оздоровлення, але й центром грандіозних спортивних дійств.

Цьогоріч організації автоперегонів та безпеці глядачів обіцяють приділити ще більше зусиль. Обговорюється також можливість зведення хоча б одного перехідного мосту, – спеціальної конструкції, розміщеної над дорогою, що служитиме безпечним оглядовим майданчиком для глядачів.

 

“Перегони триватимуть з 23 по 25 березня. Минулого року ми проводили їх вперше, тому були вдячні всім автогонщикам, які зголосились взяти участь. Цього року підготовка ведеться серйозніше, тому можемо говорити про те, що все має бути на вищому рівні. До нас прибудуть серйозні команди автогонщиків і саме цей чемпіонат у Трускавці відкриє сезон гірських автоперегонів в країні. Тому від імені оргкомітету змагань щиро запрошуємо всіх прийти та подивитись, – буде дуже цікаво і видовищно” – зазначає директор “Галицького автомобільного клубу” Сергій Єженков.

Отож вже через місяць курортний Трускавець поповниться чималою кількістю автолюбителів, бажаючих повболівати за улюблені команди та просто насолодитись атмосферою драйву та адреналіну. Для Трускавця проведення чемпіонату з гірських автоперегонів є чудовою промоцією, можливістю залучити якнайбільше гостей з різних куточків України.

“Кінець березня – це низький сезон, в цей час відпочиваючих у місті небагато. Тому проведення чемпіонату “Grand Prix Truskavets” саме в цей час, – це хороша нагода залучити до нашого міста велику кількість людей, які приїдуть дивитись змагання та вболівати за улюблені команди. Тому ми розуміємо наскільки важливою для нас є підтримка такого роду заходів” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina