Трускавецька ТВК остаточно підрахувала голоси виборців. Офіційні результати голосування вже відомі, як і прізвища депутатів та міського голови Трускавця. “Трускавець онлайн” представляє список тих, хто переміг на виборах та пройшов до міської та обласної рад та хто наступні роки вирішуватиме долю міста.

Загальна кількість виборців, яка взяла участь у голосування становить 9010 виборців, що складає 56%. Міським головою Трускавця обрано Андрія Кульчинського. За нього віддали свій голос 3573 трускавчанина. Друге місце посів Ігор Кісак з результатом 2491 голосів виборців. Замикає трійку Руслан Козир з 2075 голосами. Інші кандидати на пост мера розмістились у наступній послідовності: Святослав Грабовський (307 голосів), Володимир Шиманський (215 голосів), Леонід Федевич (136 голосів), Сергій Розора (96 голосів), Микола Іваник (75 голосів) та Галина Шийка (42 голоси).

Що стосується обрання депутатів до обласної ради, то Трускавець швидше за все матиме в облраді двох своїх представників: Олексія Балицького (“Свобода”) та Олександра Чебаненка (“Батьківщина”). Саме вони матимуть змогу впливати на вирішення проблем міста в облраді. Однак, за словами представників місцевої ТВК, в їх компетенцію входить лише зафіксувати лідерів, які отримали найбільше голосів. Тому представимо п’ятірку кандидатів в депутати облради, які набрали найбільше голосів в місті. Це Олександр Чебаненко(“Батьківщина”) – 2024 голоси, Олексій Балицький (“Свобода”) – 1711 голосів, Олег Карпин (“Самопоміч”) – 1023 голоси, Тарас Матолич (“Громадянська позиція”) – 959 голосів, Ореслава Хомик (“Солідарність”) – 790 голосів.

Також оголошено офіційну постанову щодо складу депутатського корпусу міської ради. Загальна кількість виборців, яка проголосувала за місцеві осередки політичних партій становить 8881. Голосами виборців було обрано 8 партій, які пройшли 5%-вий бар’єр та увійшли до складу міської ради. Отже розміщуємо партії та їх представників, які набрали найбільше голосів виборців та представлятимуть інтереси громади в раді.

Це: “Самопоміч” – 5 депутатів: Андрій Кульчинський, Віра Сазонова, Василь Тимчишак, Олег Карпин, Андрій Остапчук. Після того, як Андрій Кульчинський офіційно заступить на пост голови міста, його місце в раді посяде інший представник “Самопомочі”, який згідно постанови набрав найбільшу кількість голосів виборців серед своїх однопартійців. Найімовірніше в цю п’ятірку увійде Олена Савченко.

Блок Петра Порошенка “Солідарність” матиме 4 депутати (Анатолій Стародуб, Василь Вовчанський, Юрій Яворський та Михайло Кіселичник).

“Громадянська позиція” – 4 депутати (Тарас Матолич, Андрій Степаненко, Іван Герльовський, Ігор Стасик).

“Свобода” – 3 депутати (Олексій Балицький, Богдан Габшій, Юрій Наконечний). В разі офіційного призначення Балицького депутатом облради, його місце в міській раді перейде до наступного за кількістю голосів “свободівця”. Ним ймовірно буде Руслан Пристай.

“Батьківщина” – 3 депутати (Наталія Пономаренко, Михайло Малащак, Мирослав Мицько).

“Конгрес українських націоналістів” – 3 депутати (Андрій Кісак, Роман Бучкович та Микола Сеньків).

“Укроп” – 2 депутати (Зоряна Домбровська та Іванна Кенц-Березюк)

“Народний контроль” також матиме двох представників у раді (Святослава Грабовського та Руслана Цехмейстера).

Screenshot_5

Інформація є офіційною та надана заступником голови Трускавецької ТВК Любов’ю Валюхневич за даними 100% опрацьованих бюлетенів.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina