У Трускавці з’явилась можливість роздруку фотографій із соціальних мереж. Любителі Інстаграму відтепер можуть роздруковувати улюблені фото з інтернет-мереж та робити селфі в Інстабоксі.

Через велику популярність соціальних мереж та справжній “селфі-бум”, який захопив людей, зросла популярність і фотобоксів. Вони дають можливість швидко роздруковувати улюблені світлини у зручному форматі разом з хештегами соцмереж.

Пошук фотографій в Інстабоксі здійснюється одночасно за іменем користувача та хештегом, що максимально спрощує використання автомату. Функціонально доступним для користувачів є роздрук фото з улюблених соцмереж та можливість робити селфі-знімки на місці. Апарат обладнаний камерою, яка автоматично робить фото. Ви ж отримуєте можливість їх редагування та використання необмеженої кількості спроб задля того, щоб отримати фото, яким залишитесь задоволені.

Окрім можливостей друку, Інстабокс обладнаний функцією онлайн-заставки, – він безперервно працює, транслюючи на екрані людей, які знаходяться поруч, або ж демонструючи розміщену на ньому рекламу.

Інстабокс знаходиться в приміщенні кінотеатру “Злата” і працює щоденно з 10.30 до 23.00.

З питань розміщення реклами, звертатись за тел. 096 25 40 933.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina