17 гривень 50 копійок з людини – саме стільки здали члени Трускавецького виконкому на далекомір для українських військових. Про це заявив на звіті міського голови Трускавця волонтер, керівник Клініки стоматології Тарас Лужецький.

На одному з останніх засідань виконавчого комітету Тарас Лужецький звернувся до влади з проханням посприяти у зборі коштів на далекомір для українських військових. Далекомір був необхідний хлопцям в зоні АТО, тож волонтери придбали його та відправили на схід. Однак кошти за нього не можуть зібрати й досі.

За словами Тараса Лужецького волонтерський рух, після чотирьох років війни, вичерпав свої сили та потребує допомоги і підтримки. Є волонтери, які продовжують збирати кошти і допомагати воїнам на сході, однак сили вже не ті.

“Я прийшов на виконком, попросив допомогти. Не рахуючи тих грошей, які дав особисто міський голова, 17, 50 грн з чоловіка, – такі гроші нам передали. Це від членів виконкому. Перед депутатами на сесії також робили оголошення, але жодної реакції, жодної допомоги. Може нам варто скинутись і допомогти самим депутатам?… Раніше в нас активно ходили різні волонтери, збирали гроші. Особливо перед виборами. Де вони зараз всі поділись? Вже п’ятий рік іде війна..” – висловився Тарас Лужецький.

Також під час свого виступу Тарас Лужецький зауважив, що перед виборами було чимало волонтерів, які ходили та збирали гроші. Однак зараз їх практично немає.

Нагадаю, що допомогу для українських військових можна приносити до Клініки стоматології Гуняка та Лужецького, –  гроші, продукти харчування, одяг та інші речі, які можуть знадобитись українським військовим на сході.

Адреса: м. Трускавець, вул. Стуса, 18.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina