У 2018 році розпочнуть роботи з приведення до ладу вулиці Лесі Українки у Трускавці. Так як до кінця року можливе відкриття скульптури Ісуса Христа, а вулиця, що веде до неї, потребує ремонту.

Зі зверненням про необхідність виділення коштів на ремонт вулиці Лесі Українки виступив на сесії Трускавецької міської ради Роман Бучкович, – депутат від Конгресу Українських націоналістів.

“Коли буде відкриття пам’ятника, до міста приїде багато людей, приїдуть отці на посвячення, а вулиця зараз в жахливому стані. Тому пасувало б передбачити кошти на ремонт дороги, що веде до Гошівської гори” – зазначив на сесії депутат Бучкович.

Питання виділення коштів на вулицю Лесі Українки вже порушували на бюджетній комісії ТМР. Депутат повторно озвучив його на сесії. Попередньо було обговорено необхідність виділити кошти на проведення експертизи проекту ремонтних робіт. Експертні роботи коштують 50 тисяч гривень. Депутатським корпусом було проголосовано виділення цієї суми (їх перекинули з фінансування інших робіт в межах одного розпорядника коштів – управління ЖКГіБ).

“Якщо відкриття пам’ятника відбудеться в цьому році, то ми підженемо необхідне фінансування з бюджету на ремонт вулиці Лесі Українки, щоб привести в порядок дорогу, яка веде до Гошівської гори” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Спонсор встановлення скульптури Христа Спасителя Ігор Кісак сказав, що планує відкриття пам’ятника на кінець 2018 року.

“Будівельних робіт там більше не буде. Пам’ятник вже вилитий з бетону, залишились роботи з шліфування постаменту, замощування площадки та сходів біля нього та роботи з благоустрою. Відкриття планую на кінець року, якщо не буде підніжок” – сказав Ігор Кісак.

Нагадаю, що постамент Ісуса Христа у Трускавці буде зменшеною копією 40-метрового Христа Спасителя, встановленого в Ріо-де-Жанейро.

Разом з постаментом статуя у Трускавці має висоту 12 метрів. Зводять її на Гошівській горі, над залізничним вокзалом. За задумом автора, скульптура може зробити Трускавець місцем паломництва християн.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina