Обранці трускавецької міської ради обурені висловлюваннями колеги-депутата в соціальній мережі Фейсбук. Коментарі депутата від КУН Романа Бучковича про те, що депутати отримали від ПрАТ “Трускавецькурорту” по 330 доларів набрали чималого резонансу в місті.

Нагадаю, що кілька днів тому, після останнього сесійного засідання, Роман Бучкович написав коментар про те, що депутати продались «Трускавецькурорту. По троє за тисячу доларів. Мовляв кожен депутат за позитивне голосування по питанні оренди землі на останній сесії отримав по 330 доларів. Інформація набула чималого розголосу в місті.

Жодних підтверджень своїм словам депутат не надав. Йому пропонували скерувати заяву до правоохоронних органів, у разі, якщо факти підкупу депутатів справді мали місце і цьому є якісь підтвердження. Однак депутат очевидно обрав метод, – як в тому анекдоті про неіснуючу доньку легкої поведінки. Сказати сказав, а інші хай тепер виправдовуються і доводять, що це не так.

  

Депутатів такі закиди обурили. За їхніми словами це перший прецедент за час усіх каденцій, коли представники громади дозволяють собі так голослівно обливати одне одного брудом.

“Я є депутатом вже не одної каденції. Хочу сказати, що це вперше такий випадок, коли люди отак звинувачують, ображають, тим більше своїх колег-депутатів. Я казав, якщо є такі факти, – хай звернуться у правоохоронні органи. Але ж ні. Вони говорять, аби сказати, а потім ходять по місту з високо піднятою головою, як герої..” – зазначив Анатолій Стародуб.

Звернення відносно неприпустимості такого роду звинувачень зачитав депутат-атовець Василь Тимчишак. В ньому йшлося про необхідність розглянути питання на комісії з питань законності та регламенту та дати відповідну оцінку діям депутатів.

Депутат Бучкович коментарів щодо своїх висловлювань у соцмережах не давав. Рада вирішила розглянути питання на комісії з питань регламенту, законності та етики. Після розгляду та вивчення питання, інформація має бути або спростована, або ж, в разі її підтвердження, – буде скерована заява до правоохоронних органів.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina