14 березня Україна відзначає День добровольців, – людей, які перші добровільно, за покликом серця, пішли захищати кордони рідної країни. З нагоди цього дня у Трускавці нагородили місцевих воїнів-добровольців.

Нагородження відбулось у Народному домі Трускавецької міської ради. На нього прибули воїни трускавчани, члени їхніх родин та небайдужі люди. З вітальними словами виступили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, від народного депутата присутніх вітав помічник-атовець Богдан Гальчишак.

 

“Нам важливо вшанувати всіх тих, хто захищав і захищає нашу країну, хто в числі перших пішов воювати. Увага ніколи не буває зайвою, це наш обов’язок подякувати захисникам за мирне небо над головою, за їхню боротьбу” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Окрім нагородження грамотами добровольців, перед присутніми виступили вокальні колективи Трускавецької СЗШ №3, які виконали українські патріотичні пісні.

“Сьогодні Україна вдруге відзначає День добровольця. Цей день особливий – бо він є символом вшанування тих, хто свого часу першим кинувся захищати рідну країну від ворога. Якби не перші добровольці, які не мали належного озброєння, але були сильні духом і не побоялись йти проти ворога з голими руками, невідомо де би був Путін з його військами. Зараз оборону взяла на себе армія, але тоді, коли все лише починалось, наступ зупинили саме добровольці” – згадує доброволець Леонід Федевич.

День добровольця було прийнято відзначати 14 березня неспроста. Саме в цей день, 2014 року, перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці, де було сформовано перший добровольчий батальйон. Рішення про відзначення цього дня було прийняте 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників нашої країни.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina