На депутатській комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту і ЗМІ було прийнято рішення про звернення до виконавчого органу Трускавецької міської ради щодо організації збору підписів у депутатів міської ради та міського голови для проходження поліграфу – повідомляє ЗІК.

Як розповів депутат Трускавецької міської ради Святослав Грабовський, відповідно до прийнятого рішення комісії буде рекомендовано зібрати згоду депутатів міськради, міського голови та секретаря ради щодо проходження поліграфу.

«Депутат міськради Роман Бучкович на засіданні комісії заявив, що якщо буде зібрано стовідсоткове погодження всіх депутатів, то він оплатить процедуру проходження поліграфу. Зараз будуть збиратися списки тих, хто дає погодження на проголошення поліграфу, після цього буде замовлено спеціаліста зі Львова», – розповів Святослав Грабовський

Також він відзначив, що протокол рішення комісії завтра, 16 березня, буде передано до міського голови.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський зазначив, що він готовий пройти поліграф. Але потім, щоб не вийшло так, що депутат, який ініціює проходження процедури на поліграфі, не вийшов брехуном.

«Можливо він сподівається, що я не піду. Я піду самий перший, але буду говорити таку правду, що цей депутат вийде в поганій ситуації», – сказав міський голова.

Нагадаємо, депутати трускавецької міської ради висловили обурення щодо висловлювань свого колеги Романа Бучковича в соціальній мережі Фейсбук, в якому він написав про те, що його колеги-депутати отримали від ПрАТ «Трускавецькурорту» по 330 доларів за позитивне голосування по продовженні договору оренди землі під приміщенням ГРЕС.

Роман Бучкович написав коментар про те, що депутати продались «Трускавецькурорту». По троє за тисячу доларів. Мовляв, кожен депутат за позитивне голосування з питання оренди землі на останній сесії отримав по 330 доларів.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina