В неділю 18 березня на гірськолижному комплексі Буковиця відбулись змагання з гірськолижного спорту – «Весняний Кубок 2018». Традиційно вже так склалось що цими змаганнями гірськолижний комплекс завершує спортивний зимовий сезон.

Але цього року погода була по справжньому арктичною і ніщо не нагадувало прихід весни та завершення зимових розваг. Незважаючи на хурделицю і мороз до участі в змаганнях заявилось близько ста спортсменів які розігрували комплекти нагород в різних вікових категоріях: від шестилітніх дітей до поважних ветеранів гірськолижного спорту. Заїзди відбувались в дисципліні слалом-гігант на лижах і сноубордах. Нагороджували учасників керівництво ГК «Буковиця та МЦ «Європейська інтеграція України»/

“Цей спортивний сезон на Буковиці був по справжньому захоплюючим, хоча погода створювала нам постійні сюрпризи”, – розповідає власник ГК «Буковиця» Віталій Мицак, – Але з кожним роком професіоналізм наших працівників зростає. Відповідно ми маємо змогу кваліфіковано і  якісно реалізовувати всі наші проекти. В цьому сезоні, незважаючи на примхи природи, ми вдало провели юнацький міжнародний турнір «Bukovytsia OPEN», чемпіонат України зі сноубордингу, етап Кубка України з гірськолижного спорту ну і «Весняний Кубок» для любителів і ветеранів спорту. Хочу подякувати всім учасникам, партнерам, співробітникам а також гостям Буковиці. Сподіваюсь що в наступному сезоні у нас буде ще більш комфортно і цікаво. І запрошую всіх продовжити теперішній сезон адже снігу ще багато і Буковиця працює в звичному режимі”.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina