kinopoisk.ru

Висота, канат, вітер і безмежний простір навколо… Коли звичайне буденне життя не приносить задоволення, а душа рветься творити подвиги. Коли адреналін та безмежна свобода дарують відчуття того, що називається щастя…

“Немає нічого, є лише я та мій канат! І простір навколо…” Так казав головний герой фільму “Прогулянка на висоті” Філіп Петі. Цей простий на перший погляд французький хлопчина-канатоходець став взірцевим доказом того, як досягати своєї мрії.

З самого дитинства, відколи побачив виступ циркових акробатів, хлопець мріяв про це заняття. Його мрія була настільки сильною, що її не зламав ні час, ні супротив батьків, ні насмішки з боку інших людей. Він уперто рухався вперед до своєї мети, щоденно важко працюючи над тим, щоб її досягнути. Постійні важкі заняття ходьби по канату, підвищення висоти та збільшення ризику – все це сходинки на шляху до досягнення головної цілі, – прогулянки по канату між Вежами-близнюками в Нью-Йорку.

Це – шлях від сліпої дитячої мрії, яка народилась з побаченого на газетній шпальті до реального надлюдського подвигу, який межує з фантастикою. Шлях осяяний єдиною зіркою під назвою МРІЯ. Чи легко його пройти? Ні. Однак реально – доводить канатоходець Петі, який попри всі перешкоди дістався до своєї мрії та прославився на весь світ.

Життя часто випробовує нас на міцність. На шляху кожного трапляються перешкоди та труднощі. Та їх потрібно пройти, щоб досягнути того, чого ми прагнемо. Не варто боятись чи соромитись своєї мрії, якою б вона не була і як би не глузували з вас інші люди – доводить Філіп. Життя надто коротке, щоб змарнувати його страхами та сумнівами.

Переконайтесь в цьому та додайте собі мотивації, переглянувши “Прогулянку на висоті” в 3D у кінотеатрі “Злата”.

the-walk-290115

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina