Добровольцю з Борислава Юрію Черкашину (позивний “Чорнота”), який вчора був сильно поранений в груди та втратив багато крові, успішно здійснили переливання крові.

Переливання крові, якого вкрай терміново потребував хлопець, було здійснене в Селідово, на Донеччині, неподалік від місця, де він був поранений. Про це “Трускавець онлайн” повідомили побратими Юрія зі “Свободи”, які займались пошуком донорів для нього. “Чорноті зроблено переливання крові! Дякуємо за підтримку захисників!!!” – дослівно таким було їхнє повідомлення.

Стан бійця є стабільно важким. У нього поламані ребра та пробита лопатка. Також військові лікарі підозрюють у хлопця пошкодження легенів. Подальшу операцію та лікування Юрія Черкашина будуть здійснювати в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова, куди його скоро мають доставити. Деталі лікування обіцяють скоро повідомити нам.

За день інформація про поранення Юрія Черкашина була максимально поширена по соціальних мережах. Багато людей проявили свою активність, звертаючись не лише за контактним телефоном, а й до журналістів “Трускавець онлайн”. Навіть коли телефон перестав відповідати, бо кров вже не була потрібна, пропозиції зі сторони донорів продовжували до нас надходити. Це – найкращий доказ того, як людська активність та згуртованість може творити дива/

Дякуємо всім небайдужим людям, які відгукнулись, підтримували та пропонували свою допомогу.

Номер картки для допомоги Юрію “Чорноті” Черкашину!  “ПриватБанк” 5168 7553 7693 0984 (Отримувач – Алла Федорченко).

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina