Щорічно в першу або другу неділю листопада у більш ніж 70-ти країнах світу відзначають день молитви за сиріт. Цьогоріч цей день випав на 8 листопада. В церквах проходили молитви за дітей, які з тих чи інших причин залишились без батьківської опіки.

Цього року церква “Добра новина” в Трускавці вирішила не лише молитись, а й зробити діткам приємне. Вчора, 11 листопада, представники церкви організували дітям-сиротам маленьке свято. Їх запросили на благодійне частування, яке відбулось в ресторані “Два гуся” та повеселили приємними розважальними конкурсами.

сироти2 сироти3

Організатори запросили всіх 30-тьох дітей міста, які є сиротами чи напівсиротами. Прийшли на захід 25 діток. Їх частували випічкою та солодощами і запрошували взяти участь у цікавих конкурсах. Ведуча організованого свята Оксана Мельник розповідала дітям короткі біблійні історії, пропонувала їм відгадувати закінчення віршів.

Присутніх дітей розважав відомий мультяшний персонаж Баранчик Шон, який проводив конкурси та забавляв присутніх своїм танцем та “бе-беканням”. Діти малювали, змагались, хто швидше розмотає та з’їсть підв’язану на ниточці цукерку та навіть взяли участь в лотереї, переможниця якої отримала в подарунок горнятко. Кожен, хто брав участь у конкурсах отримував пам’ятні наклейки та сердечка, а наприкінці свята Баранчик Шон подарував усім присутнім по книжечці з історіями про Ісуса.

По завершенні частування діти пішли до трускавецького дельфінарію “Оскар”, де вони мали змогу безкоштовно подивитись виставу з дельфінами та морськими котиками.

“Я прийшла сюди зі своєї молодшою сестричкою, – розповідає дівчинка Оля,- приємно, що нас запросили і що для нас проводять такі заходи”.

“Дітям важливо знати, що про них пам’ятають та піклуються. Вони потребують опіки, любові. Колись хтось із філософів казав, що кожна сльозинка дитини – це Божа сльозинка. Тому треба докладати всіх зусиль, щоб діти росли щасливішими” – зізнається присутня на заході  директор служби у справах дітей ТМР Леся Дребот.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina