Сьогодні нам стало відомо про те, що колишня трускавецька влада зумисне саботує діяльність новообраної. За інформацією, наданою нам перевіреним джерелом, заступники Руслана Козира вперто не хочуть покидати свої кабінети та писати заяви на звільнення.

Від дня виборів минуло вже майже три тижні. Однак станом на сьогоднішній день заяву на звільнення написала лише Валентина Бодак. Наказ про її звільнення датований ще 2 листопада.

Інший заступник вже колишнього мера Ігор Паньків, замість того, щоб звільнитись із займаної посади, пішов у відпустку. Відповідне розпорядження підписав секретар ради Петро Шумин. Таким чином, починаючи з 12 листопада і протягом наступних 32 днів Паньків перебуватиме у відпустці. Після його повернення можливі два варіанти розвитку подій. Або його звільнять, або ж він відкриватиме собі “лікарняні”, затримуючи й надалі час та унеможливлюючи призначення нового заступника.

Третій заступник Руслана Козира Юрій Яворський також намагався піти у відпустку. Він написав відповідну заяву, однак у відповідь отримав відмову. Та, незважаючи на це, Яворський не написав заяви на звільнення. Ситуація із ним є ще більш неоднозначною, адже вчора він отримав депутатський мандат. Згідно з законом посаду заступника не можна поєднувати з депутатством. Однак на сьогоднішній день Яворський сидить одночасно на двох стільцях. І депутатом став, і заступником поки залишається.

Дізнатись у нього причини таких дій нам не вдалося, оскільки пан Яворський відсутній у місті та знаходиться нібито у відрядженні. Можливо він напише заяву на звільнення після повернення. А можливо плекає надії на те, що його залишать заступником і надалі.

Такі дії чиновників можна назвати не інакше як саботажем. Адже, поки всі діючі сьогодні заступники не будуть звільнені зі своїх посад, нова влада міста не зможе робити нових призначень, формувати команду та здійснювати повноцінну управлінську роботу в міській раді.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina