У Трускавці є чудовий санаторно-курортний комплекс Royal Hotels and SPA Resorts “Женева”. Чудовий з точки зору відпочинку, адже має один із найбільших SPA-комплексів в країні. Гарний та облюбуваний серед відпочивальників, однак, як виявилось, зовсім не безпечний. Адже за всі роки свого існування “Женева” не виконала жодного заходу протипожежної безпеки.

Sequence 01.Still002 Sequence 01.Still003 (2)

Близько десятиліття “Женева” активно функціонує, приймає гостей та закриває очі на те, що може бути при першій-ліпшій неочікуваній пожежі. Всі ці роки санаторій оновлювався, відкривались нові корпуси комплексу, щоденно заїжджали-виїжджали відпочивальники. Однак за весь цей час керівництво готелю так і не спромоглося виконати норми протипожежної безпеки.

Поспілкувавшись з начальником відділу ДСНС Трускавця Миколою Лучковським, ми зрозуміли, що проблема ця тягнеться роками і “Женева” зовсім не робить кроків назустріч задля її вирішення. “Уряд наклав мораторій на перевірки задля того, щоб не ставати на заваді веденню бізнесу, який і так сьогодні важко тримати  “на плаву”. Ми це розуміємо, але правил безпеки потрібно дотримуватись, бо там відпочивають люди. Ми неодноразово в ході планових перевірок звертались до керівництва “Женеви” з рекомендаціями. Однак вони ніяк не реагували на наші приписи, а навпаки за всі ці роки проблем у них додалося ще більше. Тому нам не залишалось нічого іншого, окрім як подати до суду”.

Sequence 01.Still001 (1)

Станом на сьогоднішній день, за словами Миколи Лучковського, вже є рішення суду, згідно з яким було вирішено “призупинити діяльність готелю до забезпечення його керівництвом усіх необхідних норм протипожежної безпеки”. “Ми готові йти назустріч керівництву, допомогти, підказати, що потрібно, лиш би ці норми були виконані” – запевняє керівник служби “надзвичайників” міста.

Однак “Женева” чомусь вперто ігнорує ці ініціативи та поводить себе вкрай халатно по відношенню до безпеки своїх співробітників та відпочивальників. Побувавши сьогодні в готелі, ми спробували дізнатись причини їхньої недбалості. Однак директор “Женеви” Андрій Юрків виявився настільки зайнятим, що не захотів із нами спілкуватись. Більше того, при спробі отримати його номер, щоб мати змогу поспілкуватись із ним у телефонному режимі, я знову отримала відмову. Працівниця рецепції готелю ввічливо вибачилась та сказала, що їм заборонили давати нам номер керівника. Натомість сказали дзвонити до “тих же дівчат на рецепцію”.

Sequence 01.Still004

Думку керівництва “Женеви” дізнатись так і не вдалось. Тому досі залишається загадкою їхня халатність. Тим більше, що ситуацію їм все одно прийдеться виправляти, задля уникнення подальших проблем із законом.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina