logo_2-670x460
щодо необхідності створення демократичної опозиції Народної довіри.
Переговорний процес щодо створення нової коаліції та формування нового Уряду знову перетворюються на фарс. Замість публічного парламентського процесу ми бачимо кулуарні перемовини «сімок» на Банковій, що відбуваються по ночах і за зачиненими дверима.
Останньою крапкою стала інформація про наміри влади провести одним голосуванням п’ять доленосних для країни рішень – скасувати рішення від 16 лютого про визнання незадовільною роботу Уряду, відправити Уряд Яценюка у відставку, призначити нового Прем’єра та увесь склад Кабміну, затвердити програми Уряду, яку в очі ніхто не бачив.
Вважаємо, що такі наміри – це нігілізм, порушення всіх демократичних норм, і регламенту! Якщо у країні, яка є Парламентсько-президентською Республікою, все вирішують кілька осіб на Банковій, то ще трохи і нам почнуть видавати «царські укази», замість законопроектів.
Те, що зараз діється, це навіть не крок до олігархічної диктатури – це її цементування!
Зазначимо, що це трапилось не в один день. До цієї ганьби понад рік країну вели крок за кроком. Все почалось зі спільних з «Опозиційним блоком» голосувань, потім звичною практикою стало «кнопкодавство», далі – ухвалили закон про «партійну диктатуру», а партії влади забрали мандати в «неугодних» депутатів і завели в свої ряди «тушок».
У цих умовах вихід один – будувати демократичну опозицію Народної довіри. Закликаємо передовсім депутатів з фракції «Батьківщина», «Самопомочі», Радикальної партії, «Свободи», позафракційних депутатів, а також непарламентські сили – гуртуватися.
Нам необхідно об’єднатися, і координувати сили не лише в стінах Ради, але і на місцях, в органах місцевого самоврядування, щоб спільно шукати вихід.
Зараз час не амбіцій, а повернення країні шансу на розвиток та існування!
Facebook Comments
About Author: Fedko Nina