13092195_1709729095979179_2029462219208248263_n

Недобросовісний продавець поплатився місцем на Гастрономічному ярмарку в Трускавці, через продаж алкоголю неповнолітньому трускавчанину. Його позбавлять права участі в торгівельних ярмарках.

У Трускавці стався неприємний інцидент – неповнолітньому трускавчанину продали алкогольний напій. Це відбулось у центрі міста, де проходить Великодній ярмарок. За викликом свідків на місце події прибули правоохоронці. Продавець, який здійснив продаж позбавлений права участі у ярмарку в Трускавці та в інших містах.

«Ситуація, що сталась є неприйнятною. Таким недобросовісним продавцям не місце в Трускавці. Він має понести повну відповідальність за свій вчинок згідно закону. Я буду вимагати детального розслідування справи. Всі засоби для цього є, адже в парку ведеться фото та відео фіксація», – прокоментував інцидент Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

Також міський голова відзначив небайдужість свідків, серед яких були депутати Трускавецької міської ради Андрій Кісак, Роман Бучкович та керівник Трускавецького Автомайдану Олександр Богуцький. Вони не розгубились, коли побачили правопорушення, зафіксували його на відео та дали свідчення поліції.

За матеріалами Трускавецької міської ради

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina