21-08-2015р. Трускавець. Громадський рух “Народний контроль”. Зустріч з Народним Депутатом Богданом Матківським.НК-Трускавець3

Згадували Майдан та ті цінності, які оголошувались Майданом та те, що багато ідей, цінностей Майдану нівелюються. Про невиконані обіцянки “трійки+” про бездіяльність та зраду високопосадовців, про шляхи впровадження в життя цінностей Майдану та про принципи прозорості і чесності які необхідно вимагати від органів влади та НАСМПЕРЕД від себе та застосувавати до себе. Говорили про команду однодумців та їх відданість справі впровадження ідей Майдану в життя..

Спілкувались про ситуацію з витоками “фекалій”, про ситуацію з водопостачанням, про проблеми міста Трускавець та Дрогобицького регіону. Обговорювали питання майбутніх місцевих виборів. Думали над питанням протидії масовим маніпуляціям та підкупам виборців, особливо, “провладними” партіями. Обговорювали те, хто і з ким іде на вибори, хто є у списках, чи відповідає представлення списків вимогам людей. Чи є у списках перефарбовані “регіонали чи тигіпівці чи вовки в овечих шкурах”. Чи відповідають моральні якості кандидатів сучасним вимогам щодо чесності, жертовності та провіднитцва.

Говорили про таємничість та незрозумілість умов через які Трускавець втратив 132 гектарів землі та про те, хто за це відповідальний.

Розглядали питання появи дитячих майданчиків як грибів після дощу, про те що вже понад 25 років політики не міняють методів впливу на виборців, а це гречка, гроші, майданчики, бруківка, лавочки і таке інше придбане за гроші виборця але лише на тисячну частину того, що виборець платить за каденцію нечесних політиків.

Богдан Матківський пообіцяв підтримку наших громадських ініціатив і на рівні Верховної Ради та запевнив нас у своєму повному сприянні, якщо ми і надалі будемо робити потрібні для громади справи.

P.S. Питання до тих хто це читає, як ви дивитись на ті партії, що у свої списки взяли бувших регіоналів, посібників режиму януковича чи високопосадовців часів януковича? Чи вірити ви у те, що люди системи-режиму змінились і стали чесними та невинними? Які шанси у таких партій знову “давити” Народ України?

Святослав-Грабовський-300x300

 

 

Святослав Грабовський

 

 

Facebook Comments
About Author: online