02304323_n2

Сьогодні, 15 вересня, в мережі Фейсбук директор дрогобицького ринку «Чагарі» Ігор Кушнір оприлюднив інформацію про погрози на його адресу зі сторони радника мера Дрогобича Василя Качмара – йдеться у матеріалі Трускавецького вісника.

Ігор Кушнір, який впродовж багатьох років є директором ринку “Чагарі” завжди незавуальовано висловлював свою позицію відносно тих чи інших політичних чи суспільних подій, що мають місце на Дрогобиччині. Однак один з останніх його коментарів настільки допік раднику дрогобицького міського голови Василю Качмару, що той вдався до відвертих погроз в адресу Кушніра.

«Сьогодні 15.09.16 р. о 15.54 год. зателефонував радник міського голови пан-товариш Качмар Василь з погрозами, що мені проламають голову за висловлення своєї позиції у дописі Марії Репецької. Про це я хочу повідомити громадськості міста, правоохоронним органам, міському голові. Якщо зі мною щось трапиться, це робота вашого радника, пане голово. Ось вам свобода слова по-дрогобицьки, скоро на вулицю не вийдеш, бо містом керують радники. Почались лихі 90-ті у Дрогобичі» – зазначив у своєму дописі на сторінці Фейсбук Ігор Кушнір.

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina