%d0%b4%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d1%84%d1%96%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d1%96%d1%8f

Міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Трускавецької міської ради спільно з дельфінарієм «Оскар» проводять сеанси дельфінотерапії для дітей з особливими потребами. Сеанси відбуваються щотижня як індивідуальне заняття з тренером та психологом.

Терапія буває різною, що залежить від стану дитини. Заняття виглядають таким чином: впродовж 30 хвилин з дитиною працює спеціаліст дельфінарію. Дітки спершу знайомляться і граються з дельфінами. На завершення роблять кілька кіл у басейні разом дельфіном та тренером.

Дельфінотерапія – новий напрямок реабілітації, що працює в Україні не більше 5 років. За кордоном цей напрямок розвивається з 70-х років минулого століття. Дослідники вважають, що спілкування з дельфінами приносить не лише естетичну насолоду, а й медичну користь: емоції, які при цьому відчуває людина, загоюють душевні рани й нормалізують психічний стан. За деякими припущеннями, таким сприятливим чином діють ультразвукові хвилі, які виходять від дельфінів. Показання для терапії – ДЦП, аутизм, олігофренія I-II ступеня. Також дельфіни благотворним чином впливають на малюків, які зазнали сильного стресу.

джерело

 

Facebook Comments
About Author: online