14571957_1047099908741666_1810989048_o

30 вересня відсвяткували своє професійне свято бібліотекарі міста. В.о. директора Трускавецької МЦБС Наталія Марковецька подякувала міській владі за розуміння проблем, підняття престижу професії бібліотекаря та окреслила етапи модернізації міської бібліотечної системи.

Так у цьому році на Програму поповнення фондів виділено 60 тисяч гривень на нову літературу – це більш як 1 200 примірників книг та 20 тисяч гривень на періодичні видання. Кошти з бюджету виділено на ремонт даху  центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей, ремонт системи опалення бібліотеки-філії №2, реконструкцію бібліотеки-філії №1, розширення комп`ютерного парку, придбання меблів та засобів пожежогасіння.

У цьому році розпочалась модернізація бібліотечної системи. Два проекти виграли у конкурсному відборі місцевого та регіонального розвитку. На базі бібліотеки-філії №1 буде створено сучасну Urban-бібліотеку. ЇЇ ідея полягає у формуванні нового простору, де відвідувачі матимуть змогу не лише почитати книжки, а й активно провести час, наприклад, відвідати майстер-клас, презентацію книги або піти на кінопоказ. В бібліотеці буде облаштовано тихий читальний зал, ще один зал, де проводитимуться різноманітні заходи, а також зона відпочинку та кухня, де відвідувачі вільно зможуть приготувати собі каву.

Планується також перетворення бібліотеки –філії № 2 у бібліо-коворкінг. Це – приміщення облаштоване необхідною офісною інфраструктурою – від Wi-Fi-інтернету до принтерів і сканерів, яке використовується як спільний офіс.

У центральній бібліотеці встановлені енергозберігаючі вікна та двері за кошти обласного та міського бюджетів. Внесок від громади у сумі 10 тисяч гривень зробив приватний підприємець Ігор Кісак.

Наступним етапом буде створення культурно-інформаційного центру «Бібліомісто» зі зручним зонуванням, оскільки людям потрібен не лише простір в якому щось відбувається, а й місце, де можна спокійно відпочити.

Теплими словами та подарунками привітали бібліотекарів: Олександр Ткаченко, Тетяна Татомир, Стефанія Шумило, Ігор Кісак, Ганна Бєляєва, представники міської асоціації інвалідів.

За матеріалами Трускавецької міської ради

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina