drda

Депутати Дрогобицької районної ради не подужали відновити законність й усунути першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада від повноважень голови бюджетної комісії, яку він, з порушенням, обіймає вже близько двох місяців.

Депутат районної ради Віталій Скоропад близько двох місяців суміщає роботу голови бюджетної комісії ради та посаду заступника голови райдержадміністрації. Однак інформацію про можливий конфлікт інтересів та порушення закону «Про запобігання коріпції» почали поширювати лише зараз.

Зокрема проти такого поєднання посад виступили деякі депутати райради, в соцмережі про це заявила також Марія Кульчицька. Однак, за твердженням наближених до керівництва району людей, Скоропад і сам радий би уступити місце голови бюджетної комісії комусь іншому, але голова райради Михайло Сікора вперто виступає проти, бажаючи залишити все як є.

screenshot_2

screenshot_3

screenshot_4

Сьогодні відбулась сесія районної ради, на якій поміж іншими питаннями, що були в порядку денному, депутати спробували зняти Віталія Скоропада з посади голови бюджетної комісії. Однак, як виявилось, на це у більшості обранців району не хватило духу. При необхідних 24 голосах, набралось лише 17. «За» висловились депутати від фракцій «Народний контроль», «Укроп» та деякі обранці від «Батьківщини», «Самопомочі» та «БПП». Останні, до речі, суттєво розділились при голосуванні цього питання: в той час, як одна половина висловилась «за», інша – відверто побоялась.

При цьому побоялись не стільки голосувати проти колеги-депутата, скільки не набрались духу виступити проти голови райради. Тому більшість депутатів вкотре підіграли «царським бажанням» Сікори і залишили Скоропада очолювати бюджетну комісію.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina