12036860_976425439085915_5901394773639200967_n

23 вересня відбулись збори трускавецького осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль». На них було висунуто кандидатів у депутати трускавецької міської ради та претендента на пост голови міста.

nk

Трускавецький «Народний контроль» висуває на вибори команду професіоналів, які люблять рідне місто та понад усе готові боротись за його розвиток та удосконалення. Та, що найголовніше, в їхньому списку немає жодної людини, яка будь-коли заплямувала б себе шахрайськими корупційними схемами чи політичними інтригами. Всі кандидати – чисті перед законом та людьми і готові працювати на благо громади міста.

Щоб уникнути потрапляння в свої ряди нечесних осіб, кожен член трускавецького осередку «Народного контролю» долучився до люстрації своєї організації. І навіть на зборах по висуванню кандидатів у депутати голосування проводились не за загальний список (як прийнято у всіх інших партосередках міста), а окремо за кожного претендента. Таким чином, кожен мав змогу висловитись «за» чи «проти» ти внести свої корективи.

Кандидатом на голову міста збори одноголосно висунули добре відомого всім громадського активіста Святослава Грабовського, який очолює трускавецький осередок партії. Він також став першим номером у списку партії. Загальний список висуванців «Народного контролю» оприлюднюю:

Грабовський Святослав Мирославович

Артемович Андрій Теодорович

Боднар Віталій Іванович

Боднарчук Діана Володимирівна

Бродзінський Євген Васильович

Буняк Євстахій Євгенович

Вовчок Наталія Леонідівна

Герасимів Леся Богданівна

Грабовська Тетяна Ігорівна

Грицало Галина Володимирівна

Долик Григорій Богданович

Драган Михайло Михайлович

Драгомерецький Олександр Миколайович

Дробчак Олег Миронович

Дуб Андрій Єгорович

Іванків Юрій Ярославович

Комарницька Любов Іванівна

Колосовський Андрій Андрійович

Кретчак Олег Іванович

Пасічник Петро Іванович

Пристай Орест Миколайович

Пуців Михайло Васильович

Савка Віра Іванівна

Солонець Інеса Вікторівна

Солонець Руслан Аналійович

Чіпак Ірина Миколаївна

Цехмейстер Руслан Костянтинович

Таким чином демократичними та толерантними взаємовідносинами всередині осередку трускавецькі «контролери» продемонстрували якою має бути політика і що вона не повинна асоціюватись із брудом та очорненнями. А якщо хтось і прагне звинуватити «Народний контроль» у протилежному – це очевидно ті, кому не до вподоби активна боротьба з корупцією та порушеннями закону, яку щоденно та наполегливо ведуть активісти «НК».

«Народний контроль», зважаючи на початок своєї політичної кар’єри в Трускавці, показує дуже хороші результати. І його рейтинг, як показують соціологічні опитування, та розмови пересічних містян щоденно укріплюється. А міцніє та зростає він завдяки тому, що його представники щоденно роблять важливу для міста роботу. Ці люди не мають багато грошей для того, щоб ставити майданчики, встановлювати пам’ятні знаки чи купляти голоси людей на виборах. Однак всі вони мають достатньо духовного запалу та бажання змінювати своє місто на краще.

Як показали останні опитування громади, люди більше не хочуть орієнтуватись на партії. Головний орієнтир для них – прізвища людей, яких вони знають з хорошої сторони. Чуючи імена позитивних кандидатів: активістів, вчителів, журналістів, бібліотекарів(як кажуть – людей з народу) – виборці віддають їм свою прихильність. А оскільки до виборів ще цілий місяць – трускавецький «Народний контроль» має всі шанси на те, щоб не лише подолати прохідний бар’єр, але й ввійти в міську раду немалим складом.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina