Вчора, 26 вересня, у Трускавці розпочалось відзначення особливого та символічного для міста свята – Міжнародного дня туризму. Трускавчани та гості міста мали змогу переглянути виступи вокальних і танцювальних колективів та почастуватись національними стравами різних країн, які були представлені на дегустаційному ярмарку.

Ведучою заходу стала Наталія Кудряшова (нове обличчя “Ревізора”), також до міста завітало чимало гостей з-за кордону, представників різних національностей.

Туризм – це сфера, яка об’єднує людей, незважаючи на їхню національність, політичні чи релігійні погляди. Для Трускавця ця сфера є надзвичайно актуальною, так як сюди щороку приїжджають представники різних країн світу, яким тут комфортно і які своєю присутністю роблять місто інтернаціональним. «Ми різні, але нас єднають подорожі» – саме під таким символічним гаслом і відбулось святкування Дня туризму в курортному Трускавці.

“Чесно вам скажу, я Трускавець просто не впізнав. Добре знаю це місто, але воно останнім часом сильно змінилось в кращу сторону. Ми вже радимось з місцевою владою щодо можливості підписання договору про співпрацю між Трускавцем і якимось курортним містом Болгарії” – зазначив віце-консул республіки Болгарія у Львові Михайло Гук.

Всі, хто завітав на центральну площу Трускавця, мали змогу послухати і подивитись виступи вокально-танцювальних ансамблів, представників різних країн та почастуватись різними смаколиками, так як на площі був присутній дегустаційний ярмарок з представленими національними блюдами різних країн світу.  Азербайджанці, білоруси, болгари, вірмени, греки, євреї, поляки та роми пригощали трускавчан та гостей міста своїми традиційними стравами і презентували свої ремесла.

Сьогодні, святкування Міжнародного дня туризму продовжить презентація фільму про Трускавець та Фотокниги, присвяченої відзначенню 190-річчя міста-курорту.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina