У Бориславі закупили дві квартири для мешканців вул. Чорновола, 12, – ключі від них отримали сім’я із малолітніми дітьми та сім’я учасника АТО – повідомляє ЗІК з посиланням на Бориславську міську раду.

Як розповіли у міськраді, у листопаді минулого року на 39 сесії міської ради депутатами було прийнято рішення про виділення коштів на купівлю однієї квартири для мешканців вул. Чорновола, 12, що потребують термінового відселення. Таких квартир мали закупити дві і вже у грудні із обласного бюджету було передбачено кошти для купівлі другого помешкання.

Напередодні цих подій міська влада подавала клопотання до Львівської обласної ради щодо допомоги у фінансуванні придбання двох квартир для мешканців будинку № 12 по вулиці Чорновола, що потребують термінового відселення. За домовленістю було погоджено, що за умови виділення коштів на одну квартиру бюджетом Борислава, обласний бюджет профінансує купівлю другої.

Зважаючи на те, що обидві сторони виконали свої зобов’язання, після оперативної підготовки відповідних документів відбулася закупівля двох квартир.

Нагадаємо, мешканці 32-квартирного будинку № 12 по вулиці В. Чорновола в місті Бориславі тривалий час проживають у небезпечній зоні, де нафта і газ виходить на поверхню, в підвал житлового будинку та на прилеглу територію, а концентрація газу в квартирах та атмосферному повітрі перевищує орієнтовно-безпечні рівні в декілька разів. Грунти прибудинкової території забруднені нафтою. Вміст нафти у ґрунті перевищує тимчасово-допустиму концентрацію, зафіксовано також перевищення концентрації важких і легких вуглеводнів у повітрі.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina