3 січня в залі засідань Дрогобицької ОДПІ відбулося представлення керівника Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції. Очільником об’єднаної ДПІ став Руслан Корж.

На засіданні були присутні голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, міський голова Трускавця Андрій Кульчицький, міський голова Борислава Ігор Яворський.

Відрекомендував нового керівника об’єднаної ДПІ Дрогобиччини перший заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Руслан Ганюк. Очільник фіскальної служби області та керівники району привітали Руслана Коржа із зайнятою посадою, а колектив з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим та подякували присутнім за сумлінну працю.

Руслан Корж коротко ознайомив присутніх із досягненнями Дрогобицької ОДПІ по результатах діяльності 2017 року, подякував за довіру та запевнив, що зосередить зусилля колективу для забезпечення виконання поставлених завдань щодо стабілізації надходжень до бюджетів та якісне надання адміністративних послуг платникам регіону.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina