Атмосферні колядки, віншування, вишивані вбрання та “гори” смачних ароматних пампухів – таким виявився день пампуха у Трускавецькій школі-гімназії. Учні різних класів презентували домашні пампухи, імпровізовані виступи, а всі охочі мали змогу досхочу частуватись смачними пампухами, – незмінною та найсмачнішою стравою українського Різдва.

“Траційно на Різдвяні свята в нас проходить фестиваль “Різдвяні передзвони”, в рамках якого відбуваються виступи, конкурси, лунають колядки, щедрівки, віншування. Цьогоріч ми вирішили провести в школі свято пампуха. Кожен клас, від 1 по 11, презентував домашні пампухи. Їх було чимало, на різний смак: з начинками, без начинок, за оригінальними домашніми рецептами.

Такі заходи згуртовують учнів, батьків, вчителів у одну велику шкільну родину, тому ми дуже вдячні всім, хто долучився до організації, всім, хто спік та приніс пампухи для цього свята” – зазначив директор НВК “СЗШ №2-гімназія” Роман Гудзеляк.

Свято було розділене на дві частини. О 10.00 виступила початкова школа, об 11.00 домашні пампухи презентували  вже старші класи. Свято пампуха розпочалось зі спільної коляди, благословення від священика, продовжилось дитячими виступами та презентацією самих пампухів.

“Тут дуже багато пампухів, вони всі різні, але надзвичайно смачні, від них важко відірватись. Всі вони передають собою смак Різдва і дуже добре, що всі наші діти, від маленьких і до старших класів долучаються до таких заходів, пам’ятають наші українські традиції, зберігають їх та демонструють їх сьогодні в такий чудовий спосіб” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, що також був присутній на святі.

По завершенні урочистих заходів, діти знову заколядували та продовжили частування смачними домашніми пампухами.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina