Внаслідок впливу активного циклону в Україні впродовж 17-18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що на території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської і Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві близько 20 сантиметрів. Крім того, в Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом у сніг.

Так, по всі території країни, крім західних областей посилення вітру до 15-20 м/с, в Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах України ожеледиця. Синоптики прогнозують в Київській області сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів.

У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота сніжного покриву 30-40 сантиметрів. зокрема, у Києві очікується сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina