Цьогорічним переможцем на конкурсі ДФРР від Трускавця став проект створення регіонального центру збереження здорового способу життя у Трускавецькій школі №2-гімназії. Впродовж найближчих кількох років проект втілюватимуть у життя, в результаті школа отримає новий шатровий дах та додатковий ряд приміщень, які використають для покращення навчально-виховного процесу.

“Так як дах школи-гімназії перебуває в незадовільному стані, – тривалий час поступало багато скарг і від адміністрації школи, і від батьків. Цьогоріч проект перекриття даху в школі став переможцем на конкурсі проектів ДФРР. Роботи є дуже об’ємними і вартісними, загальна вартість становитиме до 30 млн. грн. В цьому році з фонду регіонального розвитку було виділено 2, 29 млн грн та 870 тисяч гривень з місцевого бюджету. На першому етапі робіт передбачено реконструкцію даху школи, – буде зведено новий шатровий дах, в результаті підняття даху, школа отримає додаткові приміщення, які будуть використані для покращення навчально-виховного процесу. Роботи розпочнуться вже цієї весни, продовжуватимуться і в 2019 році. Очікуватимемо додаткових надходжень надалі з ДФРР” – зазначив завідувач відділу освіти ТМР Орест Лобик.

Проект передбачає співфінансування: 70% коштів виділяє Державний фонд регіонального розвитку, 30% коштів – закладає місто з власного бюджету. Цьогоріч ДФРР виділив 2 млн 29 тисяч гривень. Відповідно місто зі своєї сторони заклало необхідне 30%-ве фінансування – 870 тисяч гривень. Задля того, щоб передбачити необхідне фінансування, депутати зібрались на позачергову сесію сьогодні, 2 лютого.

Трускавецький проект-переможець має доволі цікаву назву “Створення регіонального центру збереження здорового способу життя в Трускавецькій СЗШ №2-гімназії”. Однак, за словами освітян, нічого надзвичайно неординарного проектом не передбачено. Головна мета – перекрити дах школи. Однак, задля того, щоб зацікавити конкурсну комісію та мати більше шансів для перемоги, – проектам стараються давати саме такі цікаві назви.

Сьогодні дах школи-гімназії плоский. Місцями він протікає та потребує заміни. В результаті будівництва шатрового даху, школа отримає додаткові приміщення. Їх можна буде використовувати для різних навчально-виховних цілей, що не суперечать передбаченій законом діяльності навчального закладу.

Конкурс Державного фонду регіонального розвитку дає можливість реалізувати масштабні проекти на місцях, витративши при цьому лише 30% їх вартості з місцевого бюджету. Саме шляхом співфінансування, місто-курорт отримало в 2016-17 роках сучасну урбан-бібліотеку.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina