Відбулось нагородження переможців міжнародних дитячих гірськолижних змагань “Буковиця OPEN -2018”. Кращі лижники були відзначені нагородами та медалями змагань, а команди-переможці отримали кубки.

Міжнародні дитячі змагання зі слалому проходили на гірськолижному комплексі “Буковиця”, під егідою Федерації гірськолижного спорту, Комітету молодіжної політики, спорту та туризму, ЛОДА та міських рад Борислава, Трускавця та Дрогобича. Організатором Кубку виступив ГК “Буковиця”, в особі власників Віталія та Світлани Мицак та ГО “Європейська інтеграція України”, в особі Івана Цегенька.

Змагання зібрали навколо себе чимало сильних спортсменів з України (Борислав, Львів, Київ, Буковель, Закарпаття), Польщі, Литви, Латвії та Білорусі. Учасники та тренери відзначили високий рівень підготовки змагань та надзвичайно теплий прийом і гостинне ставлення, якими їх оточили у Трускавці. В перервах між тренуваннями та змаганнями, лижники мали змогу відвідати дельфінарій “Оскар” та інші заклади міста-курорту.

Впродовж двох днів представники п’яти країн-учасниць вправлялись у майстерності гірськолижного спорту. Незважаючи на теплу, часом дощову погоду та відсутність снігу, – змагання пройшли на високому рівні. Колектив гірськолижного комплексу “Буковиця” професійно та якісно підготував траси для спусків спортсменів, про що позитивно відгукувались усі учасники змагань.

“Нас дуже гостинно приймали тут і нам це дуже приємно. Хочеться відзначити дуже високий рівень підготовки змагань, добре підготовану трасу для спусків, професійну роботу організаторів. Ми приїхали сюди і не пошкодували про це. Також дуже задоволеними залишились діти. Для них – це чудова нагода покращити свої вміння, здобути новий досвід” – зазначив тренер команди з Білорусі. Аналогічні думки та позивні враження висловлювали і тренери Литви, Латвії та Польщі.

В п’ятницю, 2 лютого, на ГК “Буковиця” відбулась офіційна церемонія нагородження кращих спортсменів та команд. Було візначено сильну підготовку лижників, які приїхали представляти свої команди та країни загалом. Однак перше місце в командному заліку дісталось збірній команді України. Участь в змаганням міжнародного рівня вперше взяли спортмени місцевої команди “Бориславська сніжинка”, які тренуються на базі ГК “Буковиця”.

Нагороджували кращих лижників депутат Верховної ради (представник Комітету молодіжної політики, спорту та туризму) Микола Величкович, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Борислава Ігор Кобилецький, заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко, керуюча справами міськвиконкому ТМР Олена Петранич, директор дельфінарію “Оскар” Костянтин Генов та засновники ГК “Буковиця” Віталій Мицак та Світлана Мицак.

Всім учасникам змагань вручили грамоти, медалі, діти отримали пам’ятну сувенірну продукцію з логотипами ГК “Буковиця”. А кожній з команд на церемонії нагородження було вручено торти від партнера змагань Ігоря Михаця (“Мармуляда”).

“Хочеться висловити велику подяку всім, хто долучився до організації та проведення наших змагань. Це велика заслуга всього колективу, всіх, хто готував траси, хто багато працював над тим, щоб створити відповідні умови для якісних спусків лижників. І всім, хто приїхав до нас для участі в цих змаганнях. Змагання – це хороший досвід для спортсменів, гарна нагода вдосконалювати свої вміння, ставати професійнішими і прагнути до кращих результатів” – наголосив засновник та власник ГК “Буковиця” Віталій Мицак.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina