Трускавецькі МНС-ники витягували бус, який застряг серед снігових заметів в лісі цими вихідними. В машині виявилось троє дітей, одна з яких є інсулінозалежною.

Близько 16.30 в міський відділок ДСНС поступило повідомлення про те, що на дорозі, що тягнеться від вулиці Помірецької у Трускавці до Іваників, застряг бус. Трускавецькі надзвичайники виїхали на місце та витягували автомобіль з пасажирами зі снігу.

“У автомобілі було троє дітей. Одна дитина виявилась інсулінозалежною. Чому вони туди поїхали – невідомо. Сказали – покататись на санках. Хоч це вже було близько 16.30.” – зазначив в.о. начальника Трускавецького відділення ДСНС Володимир Гординський.

На щастя, усе обійшлось. Автомобіль витягнули, ніхто не постраждав. Однак надзвичайники наголосили, що ділянка дороги, яка тягнеться вздовж вулиці Помірецької (до санаторію “Конвалія”) є досить проблемною. Тут є крутий підйом, дорогу взимку не чистять. Транспорт, який курсує до санаторних закладів, їде через село Станилю, однак надзвичайники у випадки пожежі чи іншої надзвичайної ситуації повинні добиратись якнайшвидшим шляхом.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina