xs4af5au82hn0ot4vntabphql

5 листопада кіномани матимуть змогу переглянути на великому екрані продовження мегапопулярної “бондіани” під назвою “007: Спектр”. Стрічки, яка побила рекорди касових зборів в шести країнах світу, де вийшла в прокат. Завтра прем’єрний показ фільму відбудеться і в трускавецькому кінотеатрі “Злата”.

xs4af5au82hn0ot4vntabphql

За один прем’єрний тиждень фільм заробив у рідній Великобританії 41,7 млн. фунтів (63,8 млн. доларів), побивши рекорд бокс-офісу за всю історію англійського кінопрокату та потіснивши з лідерів стрічку “Гаррі Поттер та в’язень Азкабану”.

На сьогоднішній день фільм уже вийшов на 2500 екранах 647 кінотеатрів світу. Його вже встигли назвати наймасштабнішим релізом Великобританії та Ірландії. Також він побив рекорд і в IMAX, де збори з показу зібрали сотні тисяч доларів на місцях.

Мало віриться, але це вже 24-та частина легендарної “бондіани”. Історія про пригоди Джеймса Бонда, яким впродовж багатьох років захоплюються глядачі. Досі фільми про Бонда не залишають байдужими людей. Їх дивляться і вони ніколи не втрачають своєї популярності та затребуваності серед глядачів.

Продюсери фільму Майкл Г. Уїлсон та Барбара Брокколі коментують: «Ми дуже вдячні всім шанувальникам Джеймса Бонда та британській громадськості за дебют «007: Спектр» в історії британського кінопрокату!»
«Для нас велике задоволення спостерігати, яке хвилювання продовжує викликати Джеймс Бонд у своїх шанувальників.  Ця рекордна підтримка британських глядачів 24-го фільму «бондіани» – це просто диво! Ми з нетерпінням чекаємо, коли решта світу побачать «007: Спектр»,  – говорить Гері Барбер, голова ради директорів і генеральний директор компанії Metro-Goldwyn-Mayer.

У фільмі “007: Спектр” головні ролі зіграли Деніел Крейг, Моніка Беллучі, Крістоф Вальц та Рейф Файнс. На цей фільм витрачено мільйонний бюджет. В ньому ви побачите найрозкішніші автівки, найсучаснішу зброю, вишуканість, екзотику та ефектні сцени.

Інтуїція та агентський талант Бонда знову виводять його на слід серйозної злочинної організації під кодовою назвою “Спектр”. Агент Джеймс Бонд буде за крок від істини, однак саме ця істина може поставити під удар все те, за що він роками боровся та що захищав.

Фільм ефектний та вражаючий. Ставки зростатимуть щосекунди. Актори демонструватимуть неперевершену гру, а глядачі як завжди будуть в захваті від побаченого.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina