У ТзОВ “Трускавецький водоканал” відбулись кадрові зміни. Генерального директора підприємства Володимира Возняка відсторонили від керівництва. На його місце було призначено Віктора Марченка. Окрім гендиректора, на підприємстві повернулась посада виконачого директора. Її свого часу займав Петро Іванишин. Сьогодні це крісло обійняв депутат Мирослав Мицько.

Можливість відсторонення Володимира Возняка з посади генерального директора “Трускавецького водоканалу” обговорювали ще понад тиждень тому. Сьогодні про це офіційно заявив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський на понеділковій нараді ТМР.

Як зазначив міський голова, “Боргова ситуація, яка склалась на водоканалі нас не влаштовує. Ми зробили кардинальні зміни в площині людського фактора, відповідно очікуємо покращення ситуації”.

Відтепер В.О. генерального директора ТзОВ “Трускавецький водоканал” буде Віктор Марченко. В держреєстрі Youcontrol, він фігурує як один з підписантів компанії “Альфа плюс” (спільно з Ігорем Петрашкевичем та Віктором Возняком). Останній, брат екс-керівника “Трускавецького водоканалу” Володимира Возняка, числиться керівником та підписантом компанії.

Віктор Марченко, який володіє чималим пакетом акцій банківської компанії ВАТ «АКБ», увесь час був одним із уповноваждених осіб, наділених правом підписувати документи, заключати договори від імені компанії. Сьогодні він приступив до виконання обов’язків генерального директора ТзОВ “Трускавецький водоканал”, де 51 % належить місту, а 49 % – тій же компанії,- “Альфа плюс”.

Додатково, окрім генерального директора, у водоканалі працюватиме також виконавчий директор. Таку посаду за часів каденції Руслана Козира обіймав Петро Іванишин. Мовляв, з метою контролю над тим, що відбувається в напівприватному підприємстві. Сьогодні це крісло обійняв депутат Мирослав Мицько, який, свого часу, очолював депутатську комісію з вивчення фінансового стану підприємства та його заборгованості перед Дрогобицьким водоканалом.

Чи вплине зміна керівництва ТзОВ “Трускавецький водоканал” на фінансовий стан підприємства, поки говорити рано. За словами Мирона Мицька, планується провести повне його перезавантаження та зробити головний акцент на ліквідації втрат води. Задля цього планують встановити кілька додаткових лічильників обліку води та посилити роботу контролерів.

Нагадаю, що починаючи з 2013 року, ТзОВ “Трускавецький водоканал” почав активно грузнути у боргах перед КП “Дрогобицький водоканал”. Впродовж більш ніж трьох років борг коливався в межах 8-15 мільйонів гривень. Сьогодні сума заборгованості знову сягає 15 мільйонів, тариф для населення вкотре довелось підняти, так як здорожчання води дозволить хоча б не заганяти підприємство у ще більшу боргову яму.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina